Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
ARCHIWUM BIP - Urzędu Miasta Uniejów

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

SOŁECTWA

SOŁECTWA GMINY UNIEJÓW
 

L.p.
SOŁECTWO
SOŁTYS
RADA SOŁECKA
 
1.
BRZEZINY
Wincenty Gadzinowski
Brzeziny
99-210 Uniejów
 
Dolińska Krzysztofa
Piłatowski Jan
Szymczak Dariusz
 
2.
BRZOZÓWKA
Karol Kaźmierczak
Brzozówka
99- 210 Uniejów
 
Pietrzak Radosław
Stasiak Marian
Włodarczyk Krzysztof
 
3.
CZEKAJ
Andrzej Zwoliński
Czekaj
99-210 Uniejów
 
Czerwiński Krzysztof
Czyżo Tomasz
Janaszkiewicz Zdzisław
 
4.
CZEPÓW
Stanisław Pietrzak
Czekaj
99-210 Uniejów
 
Grzelak Dariusz
Nykiel Jerzy
Pajor Wojciech
 
5.
CZŁOPY
Szczepan Miśkiewicz
Człopy
99-210 Uniejów
 
Jasiński Władysław
Sobczak Jan
Włazałek Zenon
 
6.
DĄBROWA
Roman Czyszek
Dąbrowa
99-210 Uniejów
 
Januszewski Henryk
Kawecki Janusz
Stasiak Tomasz
 
7.
FELICJANÓW
Zbigniew Sochacki
Felicjanów
99-210 Uniejów
 
Jagieła Jan Roman
Pilarek Lech
Sztybrych Roman
 
8.
GÓRY
Marek Cybulski
Góry
99-210 Uniejów
 
Antosik Kazimierz
Florkowska Małgorzata
Rosiak Czesław
 
9.
HIPOLITÓW
Edward Bieńko
Hipolitow
99-210 Uniejów
 
Cieślak Roman
Sierankowska  Emilia
Urbańczyk Tomasz
 
10.
KOZANKI  WIELKIE
Stanisław Szczepuła
Kozanki Wielkie
99-210 Uniejów
 
Jaśkiewicz Dorota
Kamińska Jolanta
Skalski Władysław
 
11.
KUCZKI
Jan Zając
Kuczki
99-210 Uniejów
 
Cybulski Piotr
Michalak Piotr
Świątek Roman
 
12.
LEKASZYN
Zbigniew Kos
Lekaszyn
99-210 Uniejów
 
Bamberski Jarosław
Kuźnik Mirosław
Pchła Jarosław
 
13.
ŁĘG  BALIŃSKI
Jerzy Tybura
Łęg Baliński
99-210 Uniejów
 
Kasprzak Józef
Olczyk Mirosław
Grubski Józef
 
14.
ORZESZKÓW
Ireneusz Charuba
Orzeszków
99-210 Uniejów
 
Dąbrowski Zbigniew
Rzeźniczak Paweł
Wojech Marian
 
15.
ORZESZKÓW – KOLONIA
Leszek Skiera
Orzeszków-Kolonia
99-210 Uniejów
 
Cichomski Paweł
Ircha Wojciech
Orczykowski Jacek
 
16.
OSTROWSKO
Henryk Kaźmierczak
Ostrowsko
99-210 Uniejów
 
Pająk Andrzej
Pająk  Sławomir
Urbaniak Paweł
 
17.
PĘGÓW
Roman Dudkowski
Pęgów
99-210 Uniejów
 
Kołuda Ryszard
Pajor Janusz
Siekacz Edward
 
18.
SKOTNIKI
Henryk Kałucki
Skotniki
99-210 Uniejów
 
Jurkiewicz Grzegorz
Urbańska Elżbieta
Zając Jadwiga
 
19.
ROŻNIATÓW
Marek Wawrzyniak
Rożniatów
99-210 Uniejów
 
Andrzejewski Adam
Jaśkiewicz Zbigniew
Skibiński Lech
 
20.
ROŻNIATÓW – KOLONIA
Tadeusz Warych
Rożniatów-Kolonia
99-210 Uniejów
 
Jaskuła Piotr
Koziński Witold
Stasiak Janusz
 
21.
SPYCIMIERZ
Stanisław Pełka
Spycimierz
99-210 Uniejów
 
Barcki Paweł
Ilska Jolanta
Tworkiewicz Władysław
 
22.
SPYCIMIERZ – KOLONIA
Marzenna Dopierała
Spycimierz-Kolonia
99-210 Uniejów
 
Andryszek Genowefa
Dopierała Wiesław
Wójcik Lucjan
 
23.
STANISŁAWÓW
Wiesław Skórka
Stanisławów
99-210 Uniejów
 
Adamczyk Andrzej
Cnotalski Stanisław
Ignaczak Jan
24.
WIELENIN
Andrzej Trzebiński
Wielenin
99-210 Uniejów
 
Kolasa Mirosław
Olejnik-Mann Henryka
Tomczyk Dariusz
 
25.
WIELENIN – KOLONIA
Tadeusz Nowak
Wielenin-Kolonia
99-210 Uniejów
 
Cieślak Eugeniusz
Dopieralski Marian
Wojtczak Tomasz
26.
WIEŚCICE
Marek Joński
Wieścice
99-210 Uniejów
 
Ladziński Stanisław
Lodziński Roman
Miśkiewicz Bogumił
 
27.
WILAMÓW
Krystyna Maj
Wilamów
99-210 Uniejów
 
Kałużny Dariusz
Troczyński Ryszard
Gadzinowski Andrzej
 
28.
WOLA  PRZEDMIEJSKA
Ryszard  Pietrucha
Wola Przedmiejska
99-210 Uniejów
 
Antoniak Tomasz
Galoch Marian
Polaszczyk Krzysztof
 
29.
ZABOROW
Zbigniew Domowicz
Zaborów
99-210 Uniejów
 
Kazimierski Grzegorz
Michalak Grzegorz
Nowak Stanisław
 
30.
ZIELEŃ
Jan Michałowski
Zieleń
99-210 Uniejów
 
Grzelak Stanisław, Kazimierz
Grzelewski Karol
Ochapski Witold
 

 

 

Opracował oraz odpowiedzialny

za aktualizację informacji

Aleksandra Zielonka

Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".